Byggeriets Uddannelsers Skills-deltagere
Se deltagerne inden for anlægstruktør-, brolægger-, bygningsstruktør-, flisemurer-, gulvlægger-, murer-, tagdækker-, teknisk isolatør-, tækkemand- og tømrerfaget her.
Anlægsstruktør
Niels Ramsing, KTS, Glostrup, NCC
Nicklas Diemar Hansen, KTS, Glostrup, KTS Entreprise A/S
Claus Smedegaard Herping, Mercantec, Viborg, Nørgaards Fliser
Sune Thesbjerg Olesen, Mercantec, Viborg, Spjald Entreprenørforretning A/S
Kristoffer H. Andersen, AMU Fyn, Millinge Maskinstation A/S
Christian Skytte Hansen, AMU Fyn, Korinth Entreprenørfirma A/S
Brolægger
Nicolaj Friang Jensen, Tech Aarhus, Danjord A/S
Kasper Berg Mikkelsen, Tech Aarhus, Danjord A/S
Niklas Eghøj Madsen, KTS, Glostrup, Brolæggeriet
Andreas Gram-Hanssen, KTS, Glostrup, PP Brolægning
Mathias Nørgård Jensen, Learnmark Horsens, Skive Kommune Park og Vej
Dennis Breinholm Laursen, Learnmark Horsens, LS Brolægning
Bygningsstruktør
Johannes Maimann Olsen, EUC Sjælland, NCC Construction Danmark A/S
Tadas Degn, Mercantec, Viborg, Østermark Entreprenørforretning A/S
Jeppe Mosegaard Johansen, AMU Vest, NCC Construction Danmark A/S
Steffen Uhd, AMU Vest, Bo Michelsen A/S
Casper Buchwald Fredsgaard Nielsen, EUC Sjælland, Brdr. Hansen ApS
Niels Kristian Thomsen, AMU Nordjylland, NCC Construction Danmark A/S
Flisemurer
Camilla Jensen, Selandia, Selandia
Kasper Hansen, EUC Syd, Apos, Andr. Petersen & Søn
Daniel Brodde Thomsen, EUC Nord, Hæstrup Murerforretning
Brian Veibell Pedersen, Tech Aarhus, Multientreprise ApS
Kasper Nymark Pedersen, Erhvervsskolen Nordsjælland, HHM A/S
Gulvlægger
Anders Juul Pedersen, Mercantec, A10 Tæpper
Kim Søndergaard Petersen, Mercantec, Garant Hemmet v/M.C. Tæpper og Gardiner A/S
Adrian Madsen, Mercantec, H.Olesen - Bredal Møbler A/S
Kenn jan Knudsen, KTS, Herlev, Charles Christensen
Andreas Pursche Hansen, KTS, Herlev, Ancher's Gulvservice A/S
Murer
Daniel Pedersen, Selandia, Murermester Christian Nielsen
Kenni M. Jensen, Syddansk Erhvervsskole, J. A. Andersen Byg
Anders Tonsgaard, EUC Nordvest, Gunnar Klausen A/S
Lasse Dalgaard, KTS, Glostrup, Murerfirmaet Herse ApS
Steven Pedersen, Learnmark Horsens, Murerfirmaet G. Johansen
Tagdækker
Sebastian Skjødt, EUC Nordvestsjælland, HN Tagentreprise ApS
Ómar Örn Vilhjálmsson, Learnmark Horsens, Phønix Tag Fyn ApS
Kasper Johannesen Nielsen, Learnmark Horsens, Sørens Tagdækning ApS
Rasmus Juul Sørensen, EUC Nordvestsjælland, DL Tagdækning
Teknisk isolatør
Visti Lundbøl Grann, EUC Nordvestsjælland, Ikas Isolering
Mathias Urth Mortensen, EUC Nordvestsjælland, Uldjysk isolering
Søren Kudsk Mortensen, EUC Nordvestsjælland, Haunstrup Isolering ApS
Allan David Pedersen, EUC Nordvestsjælland, Svale Isolering Entreprise
Tækkemand
Jacob Ranch Enemark, Den Jydske Haandværkerskole, Tækker Toft ApS
Steffen Svejgaard Helbo, Den Jydske Haandværkerskole, Tækkemand Finn Guld
Tømrer
Mathias Buch, KTS, Rødovre, Jakon A/S
Morten Vesterlund Maskov, EUC Vest, H. Bruun & Søn
Niels Mølhede, Herningsholm Erhvervsskole, Herborg Tømrer og Snedker A/S
Daniel Kirk Hansen, EUC Nordvest, Carsten Fisker Nørhår Tømrer og Snedker
Casper Schou Larsen, CELF, Steen Koch Rasmussen